přejeme Vám slunečné prázdniny plné radostných zážitků, sluníčka a letní pohody.

24. 7.   8:00 - 12:00
7. 8.   8:00 - 12:00
21. 8.   8:00 - 12:00

Olympiáda 1. stupně

V pátek 21.6. se konalo sportovní dopoledne pro žáky  1. stupně. Žáci soutěžili v různých disciplínách (hod na cíl, běh na 60 m, skok daleký, skok z místa, …). Každá třída tvořila jeden tým, měla svůj název i motivační pokřik.
Soutěž byla rozdělena do 3 kategorií (1. ročníky; 2. a 3. ročníky; 4. a 5. ročníky).
Ačkoliv se všechny třídy velmi snažily, vítěz byl pouze jeden v každé kategorii, který si odnesl pohár, a to: třída 1. A -  Dráčci; třída 3. A -  Emoji; třída 5. B -  Brosáci.
Při takto teplém dni nechybělo ani osvěžení v podobě ,,mlhoviny,, či hudební doprovod.
Za skvělou organizaci celého dopoledne děkujeme p. učitelce Evě Nohejlové a třídě 9.A za pomoc, dále také třídním učitelům!
Žáci si dopoledne užili na maximum! Příští rok na Olympiádě! Hip, hip hurá!

Mgr. Sandra Šmehlíková

Den v kostýmech

Žákovský parlament vyhlásil na 7. června Den v kostýmech. Škola se zaplnila postavami z pohádek, filmů i počítačových her. Pestrostí a nápaditostí kostýmů se blýskli hlavně žáci 1. stupně a den si zcela jistě užili. Samozřejmě nechybělo ani společné focení. Také učitelskému sboru slušely námořnické proužky či sportovní dresy. Do atmosféry netradičního červnového dne můžete nahlédnout prostřednictvím naší fotogalerie.
Ohlasy na tuto akci byly příznivé, a tak nás další kostýmový den určitě potěší i v příštím školním roce!